NAŠE POSLOVNICE

Veleprodaja

Prote Nikole Kostića bb
78000 Banja Luka
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 348 310
+387 51 348 312
fax. +387 51 348 323

Kontakt osoba: Dario Garić
mob. +387 65 598 840
email. veleprodaja4@agromehanika.ba 

Kontakt osoba: Vlado Vrhovac
mob. +387 65 560 304
email. vlado.vrhovac@agromehanika.ba

Postprodajna podrška i servis

Trive Amelice 10
78000 Banja Luka
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 348 333
fax. +387 51 348 335
email. servis@agromehanika.ba  

Gotovi proizvodi i rezervni dijelovi

Trive Amelice 10
78000 Banja Luka
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 348 330
fax. +387 51 300 964
email. ta3@agromehanika.ba
 
TC Verno Banja Luka

Prote Nikole Kostića bb
78000 Banja Luka
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 348 999
fax. +387 51 348 855
email. info@tcverno.com 
TC Verno Brčko

Nikole Tesle bb
76100 Brčko
Bosna i Hercegovina
tel. +387 49 233 860
fax. +387 49 233 861
email. brcko@tcverno.com    
TC Verno Gradiška

Braće Manojlović bb
78400 Gradiška
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 498 075
fax. +387 51 498 075
email. gradiska1@agromehanika.ba  

Agromehanika Kotor Varoš

Cara Dušana bb
78220 Kotor Varoš
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 268 009
fax. +387 51 268 009
email. kotor.varos@agromehanika.ba  

Agromehanika Derventa

Alekse Šantića bb
74400 Derventa
Bosna i Hercegovina
tel. +387 53 310 160
fax. +387 53 310 161
email. derventa@agromehanika.ba  
Agromehanika I. Sarajevo

Meše Selimović 36
71123 Istočno Sarajevo
Bosna i Hercegovina
tel. +387 57 318 500
fax. +387 57 318 500
email. sarajevo@agromehanika.ba  
 Agromehanika Gradiška

Put Srpske Vojske 21
78400 Gradiška
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 491 199
fax. +387 51 491 199
email. gradiska@agromehanika.ba  
Agromehanika Doboj

Zelena pijaca bb
74000 Doboj
Bosna i Hercegovina
tel. +387 53 203 640
fax. +387 53 203 641
email. doboj@agromehanika.ba
Agromehanika Prijedor

Kozarska 52
79101 Prijedor
Bosna i Hercegovina
tel. +387 52 239 060
fax. +387 51 239 060
email.prijedor@agromehanika.ba
 Agromehanika Trebinje

Luke Vukalovića bb
89101 Trebinje
Bosna i Hercegovina
tel. +387 59 490 360
fax. +387 59 490 360
email. trebinje@agromehanika.ba
 Agromehanika Prnjavor

Vida Nježića 1
78430 Prnjavor
Bosna i Hercegovina
tel. +387 51 640 871
fax. +387 51 640 871
email. prnjavor@agromehanika.ba